Międzynarodowe Centrum Konferencyjne KATOWICE 17-18.11.2017

ZAPRASZMY NA JEDYNE W SWOIM RODZAJU WYDARZENIE 

I MIĘDZYNARODOWE TARGI ARTYKUŁÓW DLA DZIECI I MATEK

17 listopada 2017 (piątek) – dzień zamknięty – wstęp tylko z zaproszeniami

Idealna okazja do nawiązywania nowych kontaktów handlowych i umacniania już istniejących. Wystawcy będą mieli możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej – potencjalnych partnerów biznesowych i inwestorów.

Jako organizatorzy zadbamy o zaproszenie handlowców sieciowych, zakupowceów hurtowni, dyrekcji przedszkoli i żłobków. Obecni będą przedstawiciele dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych oraz goście z zagranicy. Będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą prezentowanych produktów dla dzieci i kobiet w ciąży

Aby ułatwić pracę na targach przygotujemy przestrzenie do rozmów handlowych oraz nowoczesne sale konferencyjne.

18 listopada 2017 (sobota) – dzień otwarty

Tego dnia targi opanują mieszkańcy aglomeracji śląskiej. Z targów uczynimy unikatową imprezę skierowaną do przyszłych i obecnych rodziców, a także do pozostałych, małych i większych członków rodziny. Ta listopadowa sobota podczas Baby Show to miejsce, gdzie w tle ultranowoczesnego Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego będziecie Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi produktami wiodących firm na rynku dziecięcym. Postaramy się przenieść Państwa w klimat zakończonego niedawno lata poprzez specjalnie przygotowaną egzotyczną aranżacje ośrodka.

Dużo przestrzeni poświęcimy Państwa wygodzie. Wśród wielu udogodnień odnajdziecie centralnie usytuowaną, wyciszoną Strefę Palm, gdzie będzie można odpocząć od licznych wrażeń. Dodatkowo przygotowana zostanie Strefa Mamy, w której zadbamy o komfortowe warunki do karmienia i przewijania najmłodszych brzdąców oraz zaprosimy do nieodpłatnego przetestowania wybranych produktów naszych wystawców.

Na odwiedzających czekać będzie Strefa Dziecka. To miejsce, które zachwyci najmłodszych gości Baby Show. Tu zabawa łączyć się będzie z nauką, szalone harce z poznawaniem świata.

Na stoiskach czekać będzie specjalna oferta, która pozwoli nabyć na miejscu upatrzone artykuły w promocyjnych cenach.

Ale Baby Show to nie tylko bogaty asortyment i piękna sceneria. Zapraszamy Państwa do udziału w wykładach związanych m.in. z wychowaniem, edukacją, zdrowiem czy żywieniem dzieci. Będziemy zachęcać do wzięcia udziału w warsztatach i rozmów ze specjalistami z różnych dziedzin.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest w samym sercu miasta, tuż obok legendarnej hali widowiskowo-sportowej Spodek. Wspólnie z Muzeum Śląskim i siedzibą
Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia współtworzą „Strefę Kultury” – nową przestrzeń miasta, z której chętnie korzystają turyści oraz mieszkańcy Katowic i aglomeracji śląskiej.

Dojazd samochodem

Doskonałe położenie w pobliżu autostrady A4 i A1 pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół MCK umożliwiają komfortowe korzystanie z obiektu.

Dojazd pociągiem

Z Dworca PKP w Katowicach do Międzynarodowego Centrum Kongresowego można dostać się:
– pieszo w 15 min. (2,5 km)
– taksówką z Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej lub ulicy Młyńskiej
– tramwajem z przystanku Katowice Dworzec PKP liniami T2, T11, T13, T23, T43 do przystanku Katowice Rondo ( 8 min.)

Rozkład jazdy Kolei Śląskich

Dojazd tramwajem i autobusem

Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy KZK GOP dla Międzynarodowego Centrum Kongresowego to Katowice Rondo, Katowice Spodek lub Katowice Uniwersytecka.

Połączenia lotnicze

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest 30 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowicach- Pyrzowicach. Podróż samochodem na lotnisko zajmuje ok. 0,5 h. Z lotniska w Pyrzowicach można do MCK dotrzeć taksówką (cena ok. 100 zł) lub busem (cena ok. 30 zł). Wybierając podróż busem z lotniska w Pyrzowicach należy kierować się na przystanek Katowice Sokolska (1 km od MCK) lub Katowice Hotel Novotel (850 m od MCK).

Niedalekie sąsiedztwo międzynarodowych portów lotniczych w Krakowie Balicach ( 70 km, ok. 50 min.) i Ostrawie (130 km, ok. 1,2 h) umożliwia sprawne dotarcie do MCK z wielu destynacji w Polsce, Europie i na świecie.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice