Międzynarodowe Centrum Konferencyjne KATOWICE 17-18.11.2017

Kolorowy listopad w Katowicach

Listopad w tym roku nie musi być szary i smutny, a na pewno nie w Katowicach.

W dniach 17 -18 listopada 2017 roku najnowocześniejsze Centrum Wystawiennicze w Polsce gościć będzie firmy kierujące swoją ofertę do przyszłych mam i rodzin z dziećmi. Targi zorganizowane będą w dwóch formułach. Pierwszy dzień to dzień B2B. Na ten dzień zaprosimy dystrybutorów krajowych, handlowców, hurtownie i właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych, dyrekcje przedszkoli i innych placówek dla dzieci. Dołożymy wszelkich starań, aby targi odwiedzili goście z zagranicy. Drugiego dnia targi zostaną udostępnione mieszkańcom śląska. Wśród pięknej scenografii palm dla najmłodszych i ich rodziców czekać będzie bardzo bogata oferta zabawek, ubrań, akcesoriów połączona z możliwością ich zakupu po cenach promocyjnych.

Ale targi Baby Show to nie tylko zakupy. Przewidujemy mnóstwo atrakcji przygotowanych w Sferze Dziecka, tak aby wszystkie pociechy na długo zapamiętały ten dzień. Na gości czekać będą konkursy i niespodzianki. Pomyśleliśmy również o młodych matkach. Zaprojektowaliśmy szersze niż zazwyczaj przejścia pomiędzy stoiskami, aby można było swobodnie poruszać się wózkami. W specjalnej strefie dla mam, będzie można w przyjaznej atmosferze nakarmić czy przewinąć maluszka. Targi Baby Show wspierane będą przez szeroko zakrojone działania marketingowe i PR obejmujące zarówno media społecznościowe jak i tradycyjne.

To będą niezapomniane targi. Już dziś zarezerwuj najlepsze miejsce korzystając z nowoczesnego systemu rezerwacji.

Do 15 czerwca cena promocyjna!!!!
Rabat na stoisko nawet do 20%.

Prosty i intuicyjny system rezerwacji powierzchni wystawienniczej Zarezerwuj już dziś. Rezerwacja powierzchni będzie utrzymana przez 3 dni robocze. Jeśli w tym czasie nie prześlą nam Państwo pierwszej strony Zgłoszenia Udziału rezerwacja przepada. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

System on-line rezerwacji stoiska

Dokumenty do pobrania: